header

BESTUUR

Het bestuur staat tot jullie beschikking. Mail alle suggesties, vragen en opmerkingen gerust naar het algemene mailadres, info@sjoa.nl, je krijgt gegarandeerd antwoord! Is je vraag zo prangend dat het niet kan wachten, dan mag je natuurlijk direct mailen of bellen naar het desbetreffende bestuurslid.

Huishoudelijk reglement SJOA

SAMENSTELLING SJOA-BESTUUR

Algemene e-mail

info@sjoa.nl

-

Jeroen Zonnenberg

j.zonnenberg@novuss.nl

voorzitter

Rick van Genderen

rick.van.genderen@bdo.nl

penningmeester

Simon Simonse

simon.simonse@hotmail.com

secretaris

Koen Klaasen

klaasen@wiggersfaber.nl

algemeen bestuurslid

Riëlle Schoeman

rielle@studiomockingbird.nl

algemeen bestuurslid

Frank Stegehuis

info@stegehuizen.nl

algemeen bestuurslid

Milan Brouwer

milan@booomdigital.nl

algemeen bestuurslid

--------------------

--------------------

--------------------

Ezgi Söylemez

ezgi@2keer.nl

Vertrouwenscommissie

Sebastiaan Kramer

skramer@arnheimfashion.com

Vertrouwenscommissie